Büyük Anadolu Termal Hotel

Büyük Anadolu Termal Hotel ülkemizin en önemli yer altı termal sularına ev sahipliği yapan Ankara’nın Akyurt ilçesinde bulunmakta ve Esenboğa Havaalanı’na 5 dakika mesafede yer almaktadır. Bünyesinde su parkı, spa tesisleri ve kaliteli pek çok yemek restoranı mevcuttur. Konforlu ve lüks bir konaklama hizmeti sunan otel, odalarında ince ekran TV ve ücretsiz internet gibi pek çok hizmeti bir arada bulundurmaktadır. Modern tasarımların izlerini bulacağınız odalarından mobilyalarına kadar birçok ayrıntı titizlikle düşünülmüştür. Sosyal aktivite alanlarından spa masaj salonlarına kadar birçok detay hizmetinizdedir. Siz de bu tesisi tercih ederek keyifli ve güzel konaklama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Büyük Anadolu Termal Hotel

Büyük Anadolu Termal Hotel ile Dört Mevsim Tatil

Yer altı termal suyunun bulunduğu bölgeye yakın inşa edilen Büyük Anadolu Termal Hotel, dört mevsim müşterilerine hizmet vermektedir. Tesise geldiğinizde termal sularının şifası ile çeşitli hastalıklarınıza şifa bulabilirsiniz. Tercih edeceğiniz termal kaplıca tatili sonrasında kendinizi tüm stresinizden uzaklaşmış ve rahatlamış hissedeceksiniz. Termal sular aynı zamanda romatizma ve deri hastalıklarınızdan kurtulmanıza da yardımcı olmaktadır. Siz de günümüzde giderek popüler hale gelen bir kaplıca tatili planlıyorsanız bu oteli tercih ederek konforlu ve güzel bir termal tatili yapabilirsiniz.

Büyük Anadolu Termal Hotel - su parkı

Türk ve Dünya Mutfakları ile Lezzetli Yemekler Sizi Bekliyor

Termal kaplıca tatili için en ideal adreslerin başında gelen Büyük Anadolu Termal Hotel, Türk ve dünya mutfaklarının birbirinden lezzetli yemeklerini misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Hijyenik hizmet kalitesiyle sunulan lezzetli yemekler otelde en çok memnun kalınan konuların başında geliyor. Bunun yanı sıra modern mimarisiyle öne çıkan Büyük Anadolu Termal Hotel modern hizmet kalitesiyle faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Cevap bırakın