Güngör Ottoman Palace

Adına yakışır şekilde tasarlanan Güngör Ottoman Palace, Hatay ilinin 5 yıldızlı tek otelidir. Saray konforunda konaklayabileceğiniz otelde toplam 252 oda 650 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Tesis şehir merkezine 10 km ve hava alanına 15 km mesafededir.

Güngör Ottoman Palace

Güngör Ottoman Palace ve Oda Hizmetleri

24 saat oda hizmeti verilen 30 m2 den 380 m2 kadar çeşitli ebatlardaki odalarda;

  • Plazma tv
  • Saç kurutma makinesi
  • Elektronik kasa
  • Mini Bar
  • Telefon (direkt hatlı) bulunmaktadır.

Güngör Ottoman Palace Termal Hizmetler

Tesisisin termal suyu tıbbi ve rehabilitasyon hizmetlerinde birçok hastalığın şifa kaynağı olup, hastalanmayı beklemeden koruyucu bakım kürleri olarak da faydalanılmaktadır.

Şifa verdiği hastalıklar; eklem hastalıkları, romatizmal hastalıklar, yumuşak doku romatizmaları, bel ağrıları, felç, sinirsel ağrılar, ortopedik ameliyat ve kırıklar sonrası, sedef, egzama gibi cilt hastalıkları, sivilce, bazı kadın hastalıkları, hipertansiyon, bazı damar hastalıkları, astım, bronşit, sinüzit, faranjit, larenjit gibi solunum yolu hastalıklarıdır.

Koruyucu bakım kürleri olarak; strese karşı kürler, sağlıklı yaşlanma için anti-yaşlanma kürleri, kilo problemi olanlar için anti-obezite kürleri ve daha sağlıklı bir yaşam için organ koruyucu kürler uygulanmaktadır.

Güngör Ottoman Palace - termal havuz

Güngör Ottoman Palace Özel Gün Organizasyonları

Düğün, nişan, kına, sünnet gibi özel günleriniz deneyimli personel tarafından en ayrıcalıklı şekilde organize edilir. 250 kişiden 1200 kişiye kadar kapasiteli salonlarda unutulmaz güzelliklere imza atabilirsiniz.

Son zamanlarda iş toplantılarının ve akademik organizasyonlarının ilk sıralardaki tercihi olan Güngör Ottoman Palace, aynı anda 16 adet çok amaçlı salonda etkinlik yapılabilir. 20 kişiden 3000 kişiye kadar kapasiteli salonlarda firma ve bayi toplantıları, eğitim ve iş toplantıları, sempozyumlar, kongreler yapılmaktadır.

Her salonda ses sistemi, kablosuz mikrofon (telsiz – yaka – sabit), projeksiyon, perde, flipchart, kürsü ve teknik servis hizmetleri mevcut olup bu ekipmanlar ek ücret talep edilmeksizin katılımcılara sunulmaktadır.

Cevap bırakın