Patalya Thermal Resort Hotel

Patalya Thermal Resort Hotel Ankara’ya 80 kilometre uzaklıkta olup Kızılcahamam Soğuksu Milli Parkı içerisinde yer alır. Çam ormanların içerisinde doğa ile iç içe kalmak isteyenler için eşsiz bir tatil cennetidir. Alanında uzman ekibi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan tesiste 156 oda bulunuyor. Termal otel olarak da hizmet veren tesisin odalarında da kaplıca suyu bulunuyor. Hem doğa tatili hem de termal tatil arayanlar için en doğru seçim olacaktır. Patalya Thermal Resort Hotel uygulama oteli olarak da hizmet veriyor. Turizm okuyan öğrencilerin teorik bilgilerini pekiştirmesine olanak da sağlıyor.

Patalya Thermal Resort Hotel

Patalya Thermal Resort Hotel Termal Suyunun Özellikleri

Termal suyunun özellikleri birçok hastalığın şifasında etkili oluyor. İster ortak havuzlarda isterseniz odanızda bulunan kaplıca suyundan yararlanabilirsiniz. Suyun çıkış sıcaklık derecesi 59 derecedir. Mineral açısından da oldukça zengindir. Patalya Thermal Resort Hotel Sağlık Bakanlığı onaylı olarak hizmetini sürdürüyor. Kaplıca suyu romatizmal hastalıklara, kronik bel ağrılarına iyi geliyor. Genel stres bozukluğu da yaşıyorsanız suyun özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Spor yaralanmalarında da tercih edebileceğiniz tesislerden biri olarak karşınıza çıkar. Günübirlik konaklama imkanı da sunan tesiste kaplıca suyundan yararlanabilir ve kaliteli bir gün geçirebilirsiniz.

Patalya Thermal Resort Hotel - havuz

Doğa İle İç İçe Bir Tatil

Sakin ve sessiz bir tatil amaçlanıyor ise bu tesis ideal bir seçim olacaktır. Çünkü çam ağaçları içerisinde doğa ile bütünleşmek isterseniz sunulan hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Kaplıca suyundan yararlanabilir ve doğa yürüyüşlerine katılım sağlayabilirsiniz. Oksijen açısından da zengin olması vücudunuzun daha iyi dinlenmesine de olanak sağlayacaktır. Konaklama sağlayan kişilerin yorumlarına bakıldığından en çok odalarının temizliği ve orman içerisinde yer almasının beğenildiği görülüyor.

Patalya Thermal Resort Hotel konferans salonları ile de işletmelere yardımcı oluyor. Toplantı ve organizasyonlarınız için de tercih ederek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Cevap bırakın