Adramis Termal Hotel

Adramis Termal Hotel Balıkesir Edremit’te konumlanmış bir tesis olup bir yanda deniz diğer yanda dağ havası beraberinde termal tesislerinden şifalı suları ile tam bir cennet köşesidir. Termal tesisler insan sağlığı için artı özellikler sağladığından bu tipte tesisler ekstra ilgi görmektedir. Yarım pansiyon konseptlidir. Odalar standart ve suit odalar olmak üzere tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek düzeyde modern ve konforlu olarak dizayn edilmiştir. Yemekleri son derece lezzetli olup Türk mutfağının özellikle Ege ağırlıklı ve zeytinyağlı yemekleri tercih edilmede öncelik taşır. Adramis Termal Hotel tatilin yanı sıra iş toplantıları için de uygun ortamlara ve bu ortamları yönetebilecek deneyimli elemanlara sahiptir.

Adramis Termal Hotel

Adramis Termal Hotel ile Masaj Keyfi

Tesiste yapılan masajlar sayesinde kişiler üzerindeki yorgunluk hissi, gerek fiziksel gerek ruhsal yorgunlukların atılmasını sağlayabilmektedir. Ancak masajlar profesyonel bir ekip tarafından uygulandığı zaman etkilidir. Özellikle fizyolojik yorgunluklarda; sık yaşanan kas ağrıları ya da kasılmalar gibi sorunlarda uygulanan masaj kürleri konukları tatmin edicidir.

Adramis Termal Hotel - masaj

Tesisteki Oda Tipleri

Tesiste odalar standart ve suit odalar şeklindedir. Oda büyüklükleri 25 metrekare olup oda dizaynı son derece kullanışlı bir şekilde konumlanmıştır. Kalan misafirin ihtiyacı olacak tüm eşyalar mevcuttur. Temizliğe son derece önem verilir.

Tesisin özel termal havuzu vardır. Termal suyu sayesinde eklem iltihabı, bel ağrıları, kas hastalıkları, kas ağrıları, yorgunluk-bitkinlik durumları, beyin cerrahisi sonrası hareketsiz kalanlarda yardımcı, genel stres durumları yaşayanlarda ve spor yaralanmalarında etkilidir. Özellikle içme kürü olarak tercih edildiğinde içeriğindeki florür sayesinde kemik erimesine yardımcı olma unsuru vardır.

Adramis Termal Hotel - havuz

Adramis Termal Hotel misafirleri havuzun hijyeninden, yemeklerinden, yemekler esnasındaki canlı müziklerden memnuniyet duymaktadırlar. Balıkesir Edremit bölgesi hem deniz hem orman açısından ve ek olarak kaplıcaları ile meşhur olduğundan bu keyfin Adramis Termal Hotel’de yaşandığı fikrini savunan misafirlerde ortak kanı ailecek güzel bir zaman geçirileceği yönündedir.

Cevap bırakın