Armas Termal Resort

Kırşehir’de bulunan Armas Termal Resort şehrin ilk 5 yıldıza sahip termal otelidir. 300 dönüm bir arazi üzerine kurulu olan bu otel toplamda 198 odaya ve 550 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Odalardan 176 tanesi standart ve süperior oda özelliğinde iken, geriye kalan odalar family suit ve engelli müşterilere uygun özellikte hazırlanmıştır. Otel odalarının oldukça özenli bir şekilde dekorasyona sahip olması, tavanların yüksekte bulunması ziyaretçiler tarafından farklı bulunmakta ve beğenilmektedir. Otel yeme içme açısından yarım pansiyon özelliğinde bir konsept ile gelen müşterilerini ağırlamaktadır. Kadın ve erkeklere özel termal havuzlar, karma havuzlar, aqua park özellikleri otelin öne çıkan hizmetleri arasında yer almaktadır. Bunların yanında çocuklu aileler için çocuk oyun parkları da bulunmaktadır. Otelde sağlanan kaplıca hizmeti ile insanların hem dinlenmesi hem de şifa bulmaları beklenmektedir.

Armas Termal Resort - havuz

Armas Thermal Resort Otelin Fiyat Seçenekleri

Armas Termal Resort ücretleri ziyaretçilerin kaç gün kalacağına ve çocuk sayısına bağlı olarak şekillenmektedir. 0 ile 6 yaş arasında bulunan çocuklar için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tek kişi fiyatı günlük olarak deluxe standart oda fiyatı 140 TL’den başlamaktadır. 7 ile 12 yaş arasında bulunan çocuklar için ise günlük 70 TL bir ücret talep edilmektedir.

Armas Termal Resort

Kırşehir’e Gelen Ziyaretçiler Neden Bu Oteli Tercih Etmektedir?

Kırşehir’e gelen ziyaretçilerin Armas Termal Resort Oteli tercih etmesinde, otelin şehrin tek 5 yıldızlı oteli durumunda olması, otelin bünyesinde termal tesis barındırması, sosyal etkinliklerin fazla olması, odaların müşterilerine ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanması, havuzların kadın ve erkekler için ayrı olması gibi özellikler oldukça etkili olmaktadır.

Cevap bırakın