Bolu Termal Otel

İnsana dinçlik veren şifalı suları ve dağların eteklerindeki bol oksijenli havasıyla Bolu Termal Otel tam bir şifa cennetidir. 40 derecelik doğal bir sıcaklığa sahip olan Bolu termal suları doğayla iç içe bir tatil fırsatı sunmaktadır. Muhteşem manzarasıyla hem tatil yapabilir hem de Bolu’nun eşsiz güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. Konumu sayesinde Bolu’da görmeniz gereken Kartalkaya, Yedigöller, Gölcük, Bolu Dağı, Topuk Yaylası, Seben, Mudurnu ve Göynük gibi pek çok yere ulaşımı oldukça rahattır. Aynı zamanda hem otelde kalıp hem de Gölcük Tabiat Parkını gezebilir ve Gölcük piknik alanında güzel vakit geçirebilirsiniz.

Bolu Termal Otel

Bolu Termal Otel Kaplıca Suyundan Yararlanma İmkanı

Huzurlu bir yer olarak tanımlanan Bolu Termal Otel, termal sularının yanı sıra hamam, kese ve çamur banyosu seçenekleriyle de hizmet sunmaktadır. İster karma isterseniz de aile banyosunda sağlıklı ve keyifli zamanlar geçirebilir, kendinizi yenileyebilirsiniz. Otel içerisinde bulunan doğal kaplıca bu otelin tercih edilmesindeki en önemli nedenlerden birisidir.

Siz de gündüz Bolu’nun eşsiz yerlerini keşfedebilir, akşamları ise otelin termal sularında yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Termal sular sayesinde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz.

Bolu Termal Otel - havuz

Ailecek Huzurlu Bir Tatil

Bolu Termal Otel ailece termal bir tatil planlayanlar için mükemmel bir seçenek olabilir. Tesisin çocuklar için de düzenlediği aktiviteleri ve otel çevresindeki düzenlemeleri, tatil planlarında yer almasını sağlamıştır. Çeşitli kahvaltı ve yemek menüsüyle yarım pansiyon olarak hizmet veren Bolu Termal Otel ile her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer şehir hayatından ve kötü havadan çok daraldıysanız, orman ve dağ havası soluyup yenilenmek ve bir kaçamak yapmak isterseniz Bolu Termal Otel sizi hep şifalı kaplıca suyu hem de muhteşem bir doğayla buluşturabilir.

Cevap bırakın