Çam Termal Resort & Spa

Çam Termal Resort & Spa, Kızılcahamam’ın muhteşem doğasını sizinle buluşturuyor. Kızılcahamam Soğuk Su Milli Park içerisinde yer alan otel size öncelikle safari turları, doğa yürüyüşleri ve farklı canlı türlerini gözlemlemeniz için bir fırsat sunuyor. Özellikle bunun için bile tercih edilebilecek olan otel, ayrıca şifalı termal suyu ve doğal beslenme gibi hizmetler de sunuyor. Deniz tatilinden sıkılan ve farklı bir alternatif arayanlar için sabahları çam ağaçları kokusuyla uyanmak için güzel bir tesistir. Temizliği ve ferahlığı ile de dikkat çeken otel, ailecek huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Çam Termal Resort & Spa için fiyatlar oda seçimine göre değişmekte olup, farklı bütçeler için farklı seçenekler de sunulmaktadır.

Çam Termal Resort & Spa - termal oteller

Çam Termal Resort & Spa Termal Suyu Birçok Hastalığa İyi Geliyor

Eklem ve romatizma ve cilt hastalıklarına iyi gelen termal su havuzları Çam Otel’de hizmet vermektedir. Bunun yanında hidroterapi, balneoterapi, klimaterapi ve talassoterapi gibi değişik masaj fırsatları mevcuttur. Tuz peelingi, çamur ve yosun sarmalama gibi seçenekleri de vardır. Diğer otellerden biraz daha geniş spa fırsatları sunulmaktadır. Bunlarla birlikte sauna, buhar odası ve tuz odası hizmetleri de vardır. İsveç hamamı ve aromaterapi seçenekleri ile size geniş bir masaj ve sağlık kürü hizmeti veren bu otelin içerisinde bir asansör bulunmakta ve odanızdan spa merkezine bornozunuzla rahatlıkla çıkabilmektesiniz.

Çam Termal Resort & Spa - termal havuz

Sınırsız Eğlenceye Hazırlanın

Çam termal otelde çocuklar için bir macera parkı bulunmaktadır. İçerisinde bir eğlence merkezi, aquapark, Kid Rice, Zipline, atv, oyun parkı ve şişme balon gibi olanakları olan bu oyun parkının yanı sıra 6 yaş üstü çocuklar için kaya tırmanış seçeneği de bulunmaktadır. Kalan misafirlerin yemek kalitesinden memnun kaldığı Çam Termal Resort & Spa güzel tatlı seçenekleri de sunmaktadır. Fiyatları değişen odaların hemen hepsi orman manzaralıdır. Teraslı ve küvetlerine termal su doldurulabilen odalar, dekorasyonları ile de göz doldurmaktadır.

Cevap bırakın