Çiftehan Termal Otel & Spa

Niğde’de bulunan Çiftehan Termal Otel & Spa dağ havası ve kaplıca seçeneğini bir arada sunan otellerden birisidir. Otel Çiftehan’da yaşayanlar tarafından bile tercih edilmektedir. Ulaşımının kolay olması ve etrafında gezilecek birçok yer olması tercih edilme sebeplerinden birisidir. Tertemiz bir havada yürüyüş yapıp rahatlayabilirsiniz. Çiftehan Termal Otel & Spa termal havuzlar ve dağ manzarası ile birlikte ailecek bir tatil için tavsiye edilen oteller arasındadır.

Çiftehan Termal Otel & Spa

Çiftehan Termal Otel & Spa ile Termal Keyfini Sonuna Kadar Yaşayın

Ağaçlar ve doğayla iç içe bir konumda yer alan otelin termal suyu çok eskilerden beri kullanılan, elli dereceye yakın sıcak bir sudur. Misafirler tarafından kaplıca tatili için ideal olarak değerlendirilen otelin odalarında da termal suyu kullanabilirsiniz. Kadın ve erkeklere özel termal havuzları ve karma havuzu da çok beğenilmiştir. Havuzlar, sauna ve buhar odası temiz ve düzenli olarak değerlendirilmiştir. Kaplıca suyu magnezyum ve kalsiyum açısından zengindir. Suyun ph değeri 8,4 olarak test edilmiştir.

Çiftehan Termal Otel & Spa - havuz

Otelin odaları oldukça geniş ve konforludur. Özellikle suit odalarda kalan misafirler çok memnun ayrılmıştır. Odaların dağ manzarası da gelenleri etkilemiştir. Çiftehan Termal Otel & Spa, spor tesisleri ve aquaparkıyla da ailecek bir tatil için oldukça yeterli bir donanıma sahiptir. Yemekleri ve kahvaltısı çok beğenilmiştir. Özellikle dağ manzaralı kahvaltı salonu misafirlerin unutamadığı ayrıntılar arasındadır. Çalışan personel deneyimli ve ilgili bulunmuştur. Misafirlere her konuda yardımcı olmaya gayret etmektedirler. Bu otel dağ manzarası eşliğinde huzurlu ve keyifli bir tatil yapmak isteyenler için tercih edilebilir. Ayrıca çevresinde yürüyüş yapmak ve gezmek için güzel yerler de bulunmaktadır. Çiftehan Termal Otel & Spa tatilinizden dinlenmiş ve şifa bulmuş olarak dönebilirsiniz. Temiz hava solumak sizi yenileyecek ve mutlu edecektir.

Cevap bırakın