Divan Bursa Termal Otel

Divan Bursa Termal Otel, Divan oteller grubunun özellikle Bursa iş dünyası için yaptıkları ve her geçen gün kendini yenileyerek modern bir yapıya sahip olduğu termal oteldir. Otel konumu itibari ile Bursa’nın merkezinde, Uludağ’ın eteklerine manzarası bulunan ve Bursa’nın tarihine sadece iki kilometre uzaklıktadır. Otelin toplam 105 odası misafirlerin hizmetindedir. Şehir merkezinde olmasının yanında otel içerisinde huzurlu ve sakin bir zaman geçirebilirsiniz. Uludağ’ın eşsiz manzarasına ve ormanlarına, kültürel Uludağ kayak merkezine ve Uludağ eşsiz manzarasına çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Tatil ve işi bir arada yapmak zorunda kalanlar için gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir oteldir.

Divan Bursa Termal Otel

Divan Bursa Termal Otel ve Olanakları

Otelin sizlere sunmuş olduğu hizmetlerin en önemlisi tatil yaparken kaplıca özelliklerinden yararlanarak sağlıklı bir zaman geçirmenizi sağlamasıdır. Otel odalarının en büyük özelliği geniş, ferah ve ihtişamlı olmasıdır. Özellikle iş toplantılarınızdan sonra kaplıcasında yorgunluğunuzu atabilir ya da odanızda bulunan geniş balkonda Bursa’nın tarihi manzarası eşliğinde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.  Otelin sunmuş olduğu açık büfe yemekleri ile eşsiz bir ziyafet çekebilirsiniz. Özellikle yerli ve ulusal lezzetler konusunda iddialı olan otelde kendinizi bir gurme gibi hissedebilirsiniz.

Divan Bursa Termal Otel - havuz

Divan Bursa Termal Otel’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Divan Bursa Termal Otel’i tercih etmenizdeki en büyük neden sizlere sunmuş olduğu şifalı sular ve ideal konumudur. Tarihi Türk Hamamlarının olduğu bölgeye konumlanmış olması iş stresi ve diğer sağlık sorunlarınız  varsa sizler için en ideal otel tercihi olacaktır. Tophane, Cumalıkızık, havalimanı, Ulucami, Teleferik, Mudanya, Bursa şehir merkezi, Göl yazı Tarihi Yarımadası, Bursa hanlar bölgesi ve Bursa Kültür Park gibi yerler otelin konumuna çok yakındır. Ailenizle birlikte sakin kaplıca tatili, iş toplantılarınız ve iş seyahatleriniz için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir termal otel özelliğindedir.

Cevap bırakın