Elaia Thermal & Spa Hotel

Elaia Thermal & Spa Hotel Edremit Balıkesir’de bulunan yeni bir hoteldir. Bu butik hotelin en güzel yanı zeytin ağaçları içerisinde yer almasıdır. Bir taraf doğa ile iç içe diğer tarafı Kaz Dağları vadisi içerisindedir. Odalardan Edremit körfezine bakarak, sabahları dağın oksijenli havasını içinize çekebilirsiniz.

Mimarisi kendine özgü olup yılın her ayı hem kendinizi dinlendirebilir hem de detoks uygulamasıyla vücudunuzu yenileyebilirsiniz. Yeşilin her tonunun hakim olduğu bir manzarada zaten doğayla bütünleşmemek imkansızdır.

Elaia Thermal & Spa Hotel

Elaia Thermal & Spa Hotel için genel kanı alınan temiz hava, çalışanların güler yüzlü olması, yemeklerin lezzeti üzerinedir. Yemeklerinin lezzeti özellikle Ege yöresine ait organik yetiştirilmiş sebze ve meyvelerin profesyonel ellerle buluşmasından gelmektedir.

Elaia Thermal & Spa Hotel ve Özellikleri

Odalar standart, VIP ve çatı katı şeklinde dizayn edilmiştir. Odaların büyüklüğü son derece yeterli olup kalabalık konaklamalarda aile odaları ya da bazı özel odalar tavsiye edilmektedir. Odalar balkonlu olup Kaz Dağları manzaralıdır. Tüm odalarda konfor ve ihtiyaç düzenekleri vardır.

Hotelde zeytin ağaçları ve çam ağaçları eşliğinde lezzetli yemekler yiyebilir, doğanın size sunduğu güzelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Konukları için öncelikle sağlıklı ve özel yemekler pişirme farklılığını yaşatan hotelin kullandığı sebze ve meyveler tamamen organik olup Ege yöresine aittir. Dolayısıyla restoranında yeni yetişmiş ve sofralara gelmiş yiyecekleri tatmak kadar keyifli bir duygunun tarifi yapılamaz.

Elaia Thermal & Spa Hotel - havuz

Elaia Thermal & Spa Hotel Termal Su Özelliği

Elaia Thermal & Spa Hotel 65 derece şifalı bir termal kaplıca suyuna sahip olup; beden ve ruh sağlığı açısından zinde kalınmasında etkili bir yanı vardır. Kaplıca tedavisi ya da kaplıca tatili insanı her zaman hayatın stresinden arındırarak sağlık depolayan bir detay olduğundan bu butik hotelde bu farklılığı doyasıya yaşamak mümkün olmaktadır. Odalarda termal banyo keyfi de mevcuttur. Termal sular bilindiği üzere bazı hastalıkların iyileşmesinde etkilidir. Hastalığın tedavi sürecinde yardımcı tedavi olarak kullanılır. Suyun iyi geldiği hastalıklara gelince; alerjik solunum yolu hastalıkları, egzama, varis, eklem rahatsızlıkları, kadın hastalıkları, böbrek hastalıklarıdır.

Cevap bırakın