Gülümser Hatun Termal Otel & Spa

Kütahya’nın tarihi Yoncalı bölgesi, Kirazlı dağının eteklerinde yer altından çıkan sıcak sularla insanların şifa bulduğu bir yerdir. Anadolu Selçuklu Devleti dönemine kadar uzanan tarihi bir geçmişi vardır. Bu nedenle yüzyıllardır pek çok hastalığa şifa olduğu bilinmektedir. Yoncalı termal sularının çıkış sıcaklığı 4044 derecedir. Toplam mineral konsantrasyonu ise 782.565 mg/lt’dir.

Ailecek geçirilecek konforlu ve sağlık dolu bir tatil için Gülümser Hatun Termal Otel & Spa tercihleriniz arasında yer alabilir.

Gülümser Hatun Termal Otel & Spa

Selçuklu Motifleriyle Süslenen Gülümser Hatun Termal Otel & Spa

Gülümser Hatun Termal Otel & Spa muhteşem binası ve mimarisiyle dikkat çekmektedir. Otel çevresinde de gezilebilecek tarihi Selçuklu imarethaneleri ve hamamları da vardır. Güzel ve bir çevrede temiz havayla dolu olan otel size dinlendirici bir tatil sunabilir. Suyu oldukça şifalı olan otelin birçok havuz seçeneği bulunmaktadır. Kadın ve erkeklere özel havuzları ve yine ayrı Türk hamamları, aile havuzu ve özel aile banyosu gibi seçenekleri mevcuttur. Bio sauna, tuz banyosu ve çamur banyosu hizmetlerinden de yararlanılabilir. Suyu başta sedef hastalığı, romatizma ve nevralji olmak üzere nevrit, artoz ve siyatik gibi pek çok hastalık için önerilmektedir. Gülümser Hatun Termal Otel & Spa size güzel bir bina içerisinde, rahat, dinlendirici ve sağlık dolu bir tatil vaat etmektedir.

Gülümser Hatun Termal Otel & Spa - aile hamamı

Tam Donanımlı ve Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı

Otel yarım pansiyon konseptiyle hizmet vermektedir. Sabah ve akşam kahvaltıları açık büfe olarak sunulmaktadır. Pazar kahvaltıları uzun sürelidir. Yemekleri lezzetli ve kalitelidir. Beş çayı da ücretsiz ikram edilmektedir. Birbirinden konforlu oda seçeneklerine de sahip otelde keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Temizlik ve hijyen konusunda birinci sınıf hizmet veren Gülümser Hatun Termal Otel & Spa kaliteli hizmet veren konforlu ve nezih bir oteldir. Çalışanları profesyonel ve her sorunla yakından ilgilenmektedir. Tatilinizi Selçuklu mimarisi hakim olan tarihi bir otelde keyifli bir şekilde geçirmek ve termal tedavisinden faydalanmak isterseniz Gülümser Hatun Termal Otel & Spa tam size göre.

Cevap bırakın