Güre Saruhan Termal Hotel

Kazdağı eteklerinde yer alan Güre Saruhan Termal Hotel sunduğu hizmet içeriği ve kalitesi ile en çok tercih edilen oteller içerisinde yer almaktadır. Balıkesir şehir merkezine 95 kilometre uzaklıkta, Edremit Körfez havalimanına ise 18 kilometre uzaklıktadır. Tesisin denize uzaklığı ise 150 metredir. Açık ve kapalı havuzları ile eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Aynı zamanda çocuklar için de özel kaydırak havuzları bulunmaktadır. Açık ve kapalı restoranlar ile hizmet veren Güre Saruhan Termal Hotel, zengin açık büfesiyle damak zevkinize hitap edecektir.

Güre Saruhan Termal Hotel

Güre Saruhan Termal Hotel Suyunun Özellikleri

Tesisisin kaplıca su sıcaklığı 36 ile 38 derece arasındadır. Kaplıca suyundan yararlanabildiğiniz gibi Bio enerji, volkanik masaj gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. İster havuzları isterseniz de odanızdaki kaplıca suyunu kullanıp şifa bulabilirsiniz. Güre Saruhan Termal Hotel havuzları oldukça temiz ve bakımlıdır. Hijyen açısından herhangi bir sorun yaşanmaz. Kaplıca suyu sodyum, klorür, sülfat ve magnezyum açından oldukça zengindir. Bundan dolayı kas, iskelet hastalıkların iyileşmesine katkı sağlar. Ortopedik operasyonlar sonrası için de kaplıca tedavisi almak isteyenler için kaliteli bir seçim olacaktır. Kapalı termal havuzunda kür uygulaması yaparak tedavi olabilirsiniz.

Güre Saruhan Termal Hotel - kaplıca suyu

Müşterilere Sunulan Olanaklar

Otelde 110 oda bulunur. 600 kişilik toplantı salonu ile de sunumlarınızı yapmanıza olanak sağlanır. Çocuklar için özel oyun alanları, masaj odaları bulunur. Keyifli bir tatil dönemi geçirmeniz için gerekli olan hizmet içeriğini müşteri odaklı sunan tesiste çalışan tüm personel eğitimli ve güler yüzlü kişilerden oluşur. Ailece konaklayabileceğiniz tesiste 54 adet apart villa daire seçeneği de bulunur.  Tesisin en önemli avantajlarından biri fiyat politikasıdır. Ekonomik fiyat politikasını benimsemiş olması tercih edilmesine olanak sağlar.

Cevap bırakın