Hattuşa Vacation Thermal Club

Hattuşa Vacation Thermal Clup Ankara’da bulunmaktadır. Otel tesislerinde; sıcak kaplıca banyoları, saunalar, Türk hamamları, spa hizmeti, ücretsiz internet erişim imkanı gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Otelin odalarını incelediğimizde ise; klima ile ısıtma sistemleri, televizyon, çamaşırların yıkanabilmesi için çamaşır makinesi, ütü imkanı, yiyeceklerin korunması için buzdolabı, fırın gibi pek çok beyaz eşya müşterilerin istifadesine sunulmaktadır. Ziyaretçilere tesislerde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir. Spor yapmak isteyen ziyaretçiler ve spa hizmetinin ardından vücutlarının daha fazla esnemelerini sağlamasına destek olması için tesisler bulunan fitness hizmetinden de yararlanabilmektedirler. Açık ve kapalı yüzme havuzlarını da ziyaretçiler istedikleri gibi kullanabilmektedir.

Hattuşa Vacation Thermal Club

Hattuşa Vacation Thermal Clup boş zamanlarında farklı etkinliklerde bulunmak isteyen ziyaretçiler için ise tenis kortlarında tenis oynayabilme imkanı sunmaktadır. Çocukların sıkılmamaları ve iyi bir şekilde vakit geçirebilmeleri için tesislerde oyun alanları da bulunmaktadır. Gece iyi bir vakit geçirmek ve günün stresinden kurtulmak için ziyaretçilere uzman bir kadro tarafından eğlence hizmeti de sunulmaktadır.

Otel Tarafından Sağlanan Hizmetlerden Müşteriler Memnun mu?

Genel olarak bakıldığında otelin müşterilerine verdiği hizmet beğenilmektedir. Çocuklar için oyun oynama alanlarının bulunması, büyükler için gece eğlencelerinin otel bünyesinde sunulması, spa hizmetlerinin kaliteli olması, kaplıca hizmeti ile ziyaretçilerin ödem, eklem ağrıları gibi pek çok sorunlarına iyi gelmesi gibi özellikler göz önüne alındığında müşterilerin sağlanan hizmeti beğendiklerini göstermektedir.

Hattuşa Vacation Thermal Club - havuz

Hattuşa Vacation Thermal Club ve Avantajları

Müşterilerin bu oteli tercih etmesi durumunda kredi kartına gerek duyulmadan erken rezervasyon imkanı ve ödeme seçeneğinin otele gelince yapılması otelin müşterilerine sağladığı avantajlar arasında yer almaktadır. Hem sabah kahvaltısının hem de akşam yemeğinin otel fiyatına dahil edilmesi ve ek ücret talep edilmemesi otelin sağladığı diğer avantajlar arasında gösterilmektedir.

Cevap bırakın