Lidya Sardes Hotel Thermal & Spa

Lidya Sardes Hotel Thermal & Spa Manisa civarında kalabileceğiniz en güzel yerlerden biridir. Konumu ve ulaşımının kolay olması sebebiyle birçok ziyaretçi tarafından tercih edilmektedir. Antik Sardes kentini ziyaret edebileceğiniz ve huzurlu doğasının içerisinde ferahlık bulabileceğiniz bir konaklama yeridir. İş toplantıları, düğün ve nişan gibi organizasyonlar için de önerilmektedir. Ziyaretçiler özellikle odaların manzarasından memnun kalmıştır.

Lidya Sardes Hotel Thermal & Spa

Lidya Sardes Hotel Thermal & Spa ile Şifalı Bir Tatil Fırsatı

Lidya Sardes Hotel Thermal & Spa günübirlik spa merkezi olarak da hizmet vermektedir. Termal havuz ve spa hizmetlerinden ve otelin hijyeninden genel olarak herkes memnun ayrılmaktadır. Ailenizle geçireceğiniz bir hafta sonu tatili ya da tek başına hem dinlenip hem de şifalı sularından faydalanabileceğiniz tedavi edici bir tatil için önerilir. Tatilden oldukça dinlenmiş ve keyif almış bir şekilde dönebilirsiniz. Çam ormanları ile kaplı bir doğal güzelliğin ortasında Kurşunlu’nun şifalı sularından yararlanabilirsiniz. Otelin mimarisi ve dekorasyonu da oldukça beğenilmiş ve zevkli bulunmuştur.

Lidya Sardes Hotel Thermal & Spa - termal havuz

Tam Donanımlı Bir Hizmet Anlayışı

Otelde kalanlar en çok samimi ve yardımsever çalışanlardan etkilenmiştir. Hizmet anlayışı profesyonel ve nitelikli bulunmaktadır. Yemekler çok çeşitli ve oldukça kaliteli olarak değerlendirilmiştir. Ayrıca açık büfe akşam yemekleri, ocak başı ve akşamları canlı müzik verilmesi otelin avantajları arasında sayılabilir. Odaların temizliği ve hijyen otelin en önemli artılarından biridir. Otelde kalanlar otelde çok keyifli vakit geçirdiklerini ve zamanın nasıl geçtiğini fark etmedikleri belirtmiştir. Eğer Salihli tarafında konumu güzel ve doğayla iç içe bir tatil yapmak isterseniz Lidya Sardes Hotel Thermal & Spa tam size göre. Burada huzurlu, sakin ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Kısa süreli ya da günü birlik tatil için de bu otel oldukça uygun bir seçenektir. Ailecek gitmek istediğiniz tatillerde de sıcak ve güler yüzlü personeli sizi beklemekte ve kaliteli hizmet vermektedir.

Cevap bırakın