Lycus River Thermal Hotel

Lycus River Thermal Hotel Pamukkale’ye çok yakın bir mesafede yer almaktadır. Son derece kaliteli olan tesis kapalı ve açık havuzları, spa ve masaj gibi imkanlarıyla sağlıklı bir yaşam merkezi konumundadır. Hotel yarım pansiyon konseptindedir. Son derece lezzetli yiyeceklerin servis edildiği bir adet restoranı bulunmaktadır. Hotel aktiviteleri de tatmin edicidir. Gündüzleri termal sularda keyif yaparken canlı müzik eşliğinde akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Lycus River Thermal Hotel

Lycus River Thermal Hotel odalarında termal su bulunmaz ancak gerek açık gerek kapalı havuzunda termal sularda şifa bulabilme imkanı mevcuttur. Termal havuzun büyüklüğü 200 metrekaredir. Termal ve kaplıca suyunun solunum sistemi hastalıklarında ve özellikle astım gibi üst solunum yolu hastalıklarında etkili olduğu bilinmektedir. Cilt hastalıklarında, kas hastalıklarında, kalp dolaşım problemi yaşayanlarda gerek içme kürü gerekse çamur boyası şeklinde tedavi uygulanır. Banyo suyunun sıcaklığı 42 dereceye kadar ulaşmaktadır. Termal havuz içerisinde yüzme yapılmamalı, sabit ve dik durulmalıdır.

Lycus River Thermal Hotel ve Özellikleri 

Hotel kapsamında Türk hamamı, sauna, buhar odası ve masaj bulunmaktadır. Bunlardan Türk hamamı ücretsiz aktiviteler içerisindedir. Spor tutkunu olan misafirler için her türlü aktivite imkanı vardır.

Kaplıcanın Faydaları Nelerdir?

Lycus River Thermal Hotel - termal havuz

Kaplıcalar herhangi bir rahatsızlık olsun ya da olmasın rahatlıkla uygulanabilir. Rahatsızlığı olmayanlar için ise kısa süreli kürler şeklinde uygulama yapılabilir. Her insan metobolizmasının bu yenilenmeye ihtiyacı vardır.

Lycus River Thermal Hotel misafirleri; tesisin temizliğinden, personelinin ilgisinden, termal havuzunun kalitesinden hoşnuttur. Canlı müzik eşliğinde yemek yemek de rahat ettirici özelliklerindendir.

Cevap bırakın