May Thermal Resort & Spa 

May Thermal Resort & Spa Afyon’un Sandıklı ilçesinde bulunmaktadır. Otelin Isparta, Kütahya ve Denizli gibi şehirlere yakın olması çevre illerden ziyaretçilerin bu otele gelmelerini sağlamaktadır. Kadın ve erkeklere özel ayrı termal havuzlar ile birlikte jakuzi ve ısıtmalı havuz da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çocuklara özel kaydıraklı havuz ve karma kullanıma uygun açık havuzlar da ailece tatil yapmak isteyenlere özel olarak hazırlanmıştır. Otelde müşterilere açık ve kapalı restoran hizmeti de verilmektedir.

May Thermal Resort & Spa

May Thermal Resort & Spa Hizmetleri

Müşterilerin tatil boyunca daha kaliteli ve daha eğlenceli bir şekilde vakit geçirebilmeleri için otel tesislerinde birçok farklı etkinlik yer almaktadır. Bu etkinlikler arasında; bilardo, masa tenisi, bowling, langırt gibi çok sayıda aktivite gerçekleştirilmektedir. Büyükler için ayrıca disco hizmeti de tesis bünyesinde bulunmaktadır. Otel tesislerinde çocuklar da düşünülerek mini club gibi etkinliklere yer verilmektedir. Bunların dışında otel tesislerinde erkeklerin tıraş olmaları için berber, kadınların saçlarına bakım yaptırmaları, manikür ve pedikür hizmetleri alabilmeleri için kuaför bulunmaktadır. Türk hamamında hem masaj hem de spa hizmeti müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır. Otelde müşterilerin kaplıcalardan da yararlanabilmektedir.

May Thermal Resort & Spa - termal havuz

May Thermal Resort & Spa ve Özellikleri

May Thermal Resort & Spa odalarının yerlerinde parke bulunmaktadır. Otel hem yerden hem de merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılmaktadır. Odanın sıcaklığını müşteriler kendi tercihleri doğrultusunda ayarlayabilmektedirler. Otelin standart özellikli odalarında ve aile odalarında yer alan banyolarda duşa kabin bulunurken, suit odalarında ise küvet yer almaktadır. Odalarda bulunan balkonlar ise ya Fransız balkonlu ya da normal balkon özelliğindedir. Otel bünyesinde kaplıcaların bulunması, fiyat seçeneklerinin uygun olması, deneyimli bir ekip ile hizmet sağlaması nedeni ile birçok kişinin ziyaret ettiği bir mekan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cevap bırakın