Narven Termal Kasaba

Bolu’da yer alan Narven Termal Kasaba yarım pansiyon konseptiyle hizmet veren, bir sağlık kasabası olarak projelendirilmiş bir bölgedir. Geniş bir arazide doğayla iç içe meydana gelmiş olan bu proje 70 daireden oluşmaktadır. Burada 3+1 daireler ve villalar bulunmaktadır. Termal kasabada aynı zamanda toplantı ve seminerler için son derece estetik salonlar mevcuttur.

Narven Termal Kasaba

Narven Termal Kasaba Plajı ve Havuzlarıyla Göz Dolduruyor

Erkek ve kadın bölümü olarak 22 adet havuz vardır. Narven Termal Kasaba; yarı olimpik havuz, yarı termal havuz, kapalı termal havuz, yataklı termal havuz, yürümeli termal havuz ve çocuk havuzu şeklinde dizayn edilmiştir.

Narven Termal Kasaba - havuz

Narven Termal Kasaba Restoranları ile Farklı Lezzetler Sizleri Bekliyor

Seralarında doğal olarak üretilen meyve ve sebzeleri mevcuttur. Restoranları bünyesinde usta şefler tarafından hazırlanan kahvaltılar ve akşam yemekleri son derece lezzetlidir. Her öğünde Türk ve Dünya mutfağından pek çok lezzet sizlere özel olarak hazırlanmaktadır.

Burada yer alan Bolu Karacasu kaplıcasının tarihi eskilere dayanmaktadır. Narven Termal Kasaba termal suyu hem spa alanlarında, hem termal havuzlarda hem de dairelerde kullanılmaktadır. Su sıcaklığı yaklaşık 42 derecedir. İçeriğinde kalsiyum, sülfat, florür ve mineraller mevcuttur. Banyo tedavisi olarak tercih edildiğinde romatizmal hastalıkları başta olmak üzere kronik bel ağrıları, eklem hastalıklarına şifa niteliğindedir. Tamamlayıcı tedavi açısından ortopedik rahatsızlıklar, sinire bağlı rahatsızlıkları, nörolojik durumlarda da şifa sağlar. Buhar şeklinde yapılan kullanımlar özellikle nefes darlığı çekenlerde ve kalp hastalarında son derece etkilidir.

Narven Termal Kasaba - karacasu kaplıcası

Aynı zamanda Bolu’da olmak demek, hem doğa hem de tarihi geziler açısından büyük bir zenginlik demektir. Gölcük, Abant Gölü, Kartalkaya, Yedigöller Milli Parkı, Akçakoca, Sülüklü Göl bilinen en meşhur yerlerdir. Tarihi açıdan ise görülmesi gereken yerler arasında Mudurnu ve Göynük evleri, türbeler, Amasra, Safranbolu, Frigya Kaya evleri sayılabilir. Aktiviteler açısından da aynı zenginlik mevcuttur ki bunların başında safari gezileri, orman gezileri, binicilik ve kampçılık gelir. Kayak ve yamaç paraşütü ise bölgede olmazsa olmaz aktiviteler arasındadır.

Cevap bırakın