Prestige Thermal Hotel Spa & Wellness

2015 yılında müşterilerine kapılarını açan Prestige Thermal Hotel Spa & Wellness Ankara’nın Ayaş bölgesinde bulunmaktadır. 12000 metrekarelik alana kurulmuş olan otel oda kahvaltı veya yarım pansiyon konseptiyle hizmet vermektedir. Dilediğiniz konsepti seçerek keyifli bir tatile başlangıç yapabilirsiniz.

Prestige Thermal Hotel Spa & Wellness

Otelde herkesin damak zevkine hitap edebilecek kalitede üç adet restoran (a la carte, açık ve kapalı restoranlar) bulunmaktadır. Dilediğiniz restoranda yemeğinizi diyebilir bir yandan termal tatilin keyfini çıkarırken bir yandan da sağlıklı yiyecekler tüketebilirsiniz.

Açık ve kapalı yüzme havuzları ile tatilin keyfini deniz olmadan da eğlenerek geçirebilirsiniz. Otel içerisinde eğlence imkanı da düşünülmüş ve bilardo salonları kurulmuştur. Otelin Ankara’ya uzaklığı 50 km olup ulaşımı gayet kolaydır.

Prestige Thermal Hotel Spa & Wellness Termal Su Özelliği

Termal su sıcaklığı 40 derece olup kaplıca fırsatını çok iyi değerlendiren oteller arasındadır. Kadın ve erkeklere özel ayrı termal havuzlar bulunmaktadır. Otelin tek eksi tarafı odalara termal su hizmeti göndermemesidir. Termal suyun faydalarını saymakla bitmez. Deri üzerindeki yara ve egzamalara, diyabet hastalığına, bel ve boyun ağrılarına, kadın hastalıklarına, romatizma rahatsızlıklarına, varislere ve daha birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir.

Prestige Thermal Hotel Spa & Wellness - havuz

Odalara Sunulan Hizmetler

Toplamda 146 oda ve 330 yatak sayısıyla hizmet veren Prestige Thermal Hotel Spa & Wellness standart, süit, aile ve king süit oda seçeneklerine sahiptir. Her odada misafirlerin dilediği şekilde faydalanabileceği TV, kablosuz internet, telefon ve kişiye özel kasalar bulunmaktadır. Aynı zamanda oda sıcaklığı istenilen şekilde ayarlanması için klima da mevcuttur.

Prestige Thermal Hotel Spa & Wellness İçerisinde Bulunan Bütün Hizmetler

Prestige Thermal Hotel Spa & Wellness içerisinde bütün misafirlerin kullanabileceği doktor, kuaför ve araç kiralama hizmetleri mevcuttur. Spa, jakuzi, hamam, spor salonları gibi her kişiye hitap edecek yerler mevcuttur. Ayrıca tatilin tam hakkını vermem gerek diyenlerdenseniz dilediğiniz içeceği bulabileceğiniz barı 24 saat hizmetinizdedir. Bisiklet sürmekten vazgeçemeyenler için de bisiklet kiralama servisi vardır. Masa tenisi, bilardo gibi aktivitelerden de tatilcilerin yararlanması mümkündür. Çocukları da unutmayan bu otelde çocuk kulübü ve çocuk parkı da mevcuttur.

Cevap bırakın