Rezone Health & Oxygen Hotel

Balıkesir’in Altınoluk ilçesinde yer alan Rezone Health & Oxygen Hotel çevresine inşa edilen modern mekanlar ve doğa güzellikleri ile marjinal bir şekilde dizayn edilen işletmelerden biridir. Altınoluk’a 1 km uzaklıkta bulunan otel aynı zamanda Edremit Havaalanına 35 km, Balıkesir merkezi havalimanına 135 km mesafede yer almaktadır. Servis olanakları ile muazzam tatil ve ulaşım hizmeti sunan otel misafirlerinden oldukça olumlu yorumlar almıştır.

Rezone Health & Oxygen Hotel

İşletmenin konuk ağırlama konsept içerikleri bölgenin en çok rağbet gören termal otellerinden biri olmasını sağlamıştır. Rezone Health & Oxygen Hotel mimari özellikleri açısından modern görsellerle tasarlanmıştır. A la carte restoran, kapalı ve açık restoran hizmetleri ile sizi en lezzetli yemeklerle buluşturmaktadır. Çocuklu aileler ve balayı çiftleri için de oldukça ideal bir oteldir. Üstelik otel tesisinde çocuk havuzu da olmakla birlikte eğlenceli tatil fırsatları sunulmaktadır.

Rezone Health & Oxygen Hotel ile Muazzam Tatil Olanağı

Altınoluk beldesinin kaplıca kaynağına sahip olan Rezone Health & Oxygen Hotel çekici görseller eşliğinde konforlu bir şekilde tatil olanağını tüm konuklarına sunmaktadır. Otel tesisinde ücretli olarak hamam, masaj, jakuzi, spa vb. aktivite sunumları ve ücretsiz internet kafe, sauna, fitness gibi aktivite hizmetleri bulunmaktadır. 43 kişilik oda kapasitesi, açık havuz olanağı, havaalanı servisi, otopark, konferans salonu gibi çok kapsamlı hizmet konseptleri mevcuttur.

Rezone Health & Oxygen Hotel - havuz

Rezone Health & Oxygen Hotel İşletiminin Hizmetleri

Otel hizmetleri arasında termal kaplıca suyu bulunmakta olup, misafirlerine yönelik fonksiyonel sunumlara sahiptir. Otel tesisinin odalarında tv, klima, isteğe bağlı mini bar yer almaktadır.

Cevap bırakın