Richmond Nua Wellness & Spa

Sapanca’nın eşsiz doğası içerisinde yer alan ve sunduğu hizmet içeriğiyle misafirlerine keyifli bir tatil dönemi yaşatan Richmond Nua Wellness & Spa ile siz de sağlıklı bir yaşamın anahtarına sahip olabilirsiniz.

Su terapisi almak, sağlıklı bir menü ile beslenmek, uzman terapistlerle bakım programlarına dahil olmak, kendini şımartmak hatta hatta yeniden keşfetmek için Richmond Nua Wellness & Spa en ideal otellerden birisidir. Sapanca’da orman ve deniz manzarası eşliğinde sudan gelen sağlığı keşfetmek ve bunu doyasıya yaşamak, insan vücudu için bir zenginlik olarak nitelendirilebilir.

Richmond Nua Wellness & Spa - havuz

Otelde toplamda 131 oda bulunmaktadır. Bunun 21 tanesi suit odalardır. Her müşterinin talebine göre sürekli gelişen kalitesi ile otel hizmete devam etmektedir. Odalarda klima, merkezi ısıtma ve banyo mevcuttur. Zeminler halı kaplıdır ve mimarisi özenle hazırlanmıştır. Tesisin oda kahvaltı ya da yarım pansiyon şeklinde konsept uygulamaları vardır.

Richmond Nua Wellness & Spa Detoks Çalışmaları 

Richmond Nua Wellness & Spa doğal ürünlerle kişilere özel detoks günleri uygulamaktadır. Buradaki programlarda hedef kaliteli ve iyi bir yaşamdır. Detoks günleri kapsamını tercih eden müşteriler verilen menü ile kısa sürede bir beden incelme lüksüne sahip olurlar.

Tesiste Alternatif Noktalar

Tesiste bir adet restoran, bir adet yemek odası, bir adet kahvaltı salonu ve bir adet bar bulunmaktadır. Tesis içerisindeki mağazalardan da ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Tesiste 24 saat güvenlik hizmetinin yanı sıra doktor desteği de mevcuttur.

Richmond Nua Wellness & Spa - kabanalar

Termal su sıcaklığı 30 ila 100 derece arasında değişmektedir. Termal sudan alınacak şifa sonrasında sauna, buhar odaları, spa gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Her şekilde hedef nokta yenilenmedir. Tesisin jakuzi keyfi de sıkça tercih edilen yönüdür. Tesiste su tedavisi uygulamaları da mevcuttur.

Tesisin hizmet kalitesi, konforun farkı, çalışanların profesyonelliği ve güler yüzlülüğü takdir toplayan özellikleridir. Kalite, ilgi ve hizmet son derece dikkat çekicidir. Otele küçük yaşta çocuk kabul edilmemesi sessizlik ve huzur açısından çoğu müşteri için tercih sebebidir.

Cevap bırakın