Ridos Thermal Hotel & Spa

Rize’de bulunan Ridos Thermal Hotel & Spa doğanın tam ortasına konumlandırılmış olup, birçok hizmet kalitesini bulacağınız termal oteller arasında yer alıyor. Huzur bulacağınız ve termal su özellikleri sayesinde çeşitli hastalıklardan kurtulacağınız tesis yaz ve kış dönemlerinde hizmet vermeye devam ediyor. Ulaşım bakımından kolay konumda yer almasına rağmen doğanın içerisinden gideceğiniz yol hem zorlu hem de farlı deneyim yaşamınızı sağlayacak. Spa ve masaj hizmetlerinden tutunda otelde birçok hizmetten yararlanarak siz de keyifli ve huzurlu bir tatil planlayabilirsiniz.

Ridos Thermal Hotel & Spa

Rize’nin Doğal Termal Suları Hastalıktan Sizi Kurtarıyor

Termal sularının çevresine konumlandırılan Ridos Thermal Hotel & Spa,  standart, süit ve aile odası seçenekleri ile hizmet sunuyor. Tesis yarım pansiyon olarak hizmet vermekte olup, sabah ve akşam yemekleri ücretsiz olarak verilmektedir. Termal sularının özelliklerine baktığımızda son derece faydalı birçok özelliğinin olduğunu görebilirsiniz. Ridos Thermal Hotel & Spa, doğal yaşamın içerisinde gelen kaynak termal suları ile cilt hastalıklarından kadın hastalıkları ve romatizma hastalıklarına kadar birçok hastalığa iyi geliyor. Şehir hayatının kalabalığından sıkılan ve yorulanlar için termal suları vücuda dinçlik ve canlılık vererek kendinizi muhteşem hissetmenize imkan sunuyor. Günümüzde birçok kişi termal otelleri tercih ederek birçok konuda termal sularının şifasından yararlanmayı tercih ediyor.

Ridos Thermal Hotel & Spa - termal havuz

Ridos Thermal Hotel & Spa Güler Yüzlü Birinci Sınıf Hizmet Sunuyor

Tesise geldiğinizde sizi bekleyen güler yüzlü çalışanlar, otele geldiğiniz andan itibaren birinci sınıf hizmet sunmak için titizlikle çalışmaktadır. Tesiste sunulan oda temizliği özenle yapılmakta olup, kendinizi evinizde hissetmeniz için tüm çalışanlar birçok ihtiyacınıza yanıt vermek için özenle işlerini yapıyor. Günümüzde tercih edilen termal oteller kapsamında siz de hastalıklarınıza şifa için Rize’nin termal kaynak suları ile şifa bulmak için oteli güvenle tercih edebilirsiniz.

Cevap bırakın