Sarayhan Termal Hotel & Spa

Niğde Ulukışla tarafında bulunan Sarayhan Termal Hotel & Spa 2018 yılında kapılarını açmış olup büyük bir alana sahiptir. Adana Havalimanına 110 km, Niğde’ye 75 km ve Mersin’e de 110 km uzaklıktadır. Otelde 2 çeşit restoran bulunup açık ve kapalı olarak yemek yeme tercihini de müşterilerine sunmuştur. 3 adet açık havuzu ve tam 12 adet kapalı havuzu bulunmaktadır. İster açık havuzda istenilirse de kapalı havuzda rahatça tatil keyfi sürülebilir. Aynı zamanda otel içerisinde masaj hizmeti, kuaför ve market gibi hizmet alanları da bulunmaktadır. Eğlencenin tam hakkı çıkarılsın diyenlerden iseniz otel içerisinde bilardo, bowling gibi oyun alanları bulunmaktadır. Yetişkinler barda oturup eğlenirken çocuklar için hizmetten de kaçınılmamıştır. Çocuklar içinde ayrı olarak çocuk kulübü bulunmaktadır.

Sarayhan Termal Hotel & Spa

Sarayhan Termal Hotel & Spa Şifalı Termal Suları

Tesisi diğer tesislerden ayıran en önemli özelliği de termal su bulunmasıdır. Termal suyu bulunan bölgeler kendilerine daha fazla müşteri çekerler. Termal su; geçmeyen bel ağrılarına, eklem rahatsızlıklarına, romatizma hastalıklarına ve vücutta oluşan yumuşak doku rahatsızlıkları gibi sayılamayacak daha birçok rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Sarayhan Termal Hotel & Spa içerisinde her blokta ayrı ayrı olmak üzere;

  • 2 adet kadın termal havuzu
  • 2 adet erkek termal havuzu
  • 1 adet kadınlar için jakuzi
  • 1 adet de erkekler için jakuzi odaları bulunmaktadır.

Sarayhan Termal Hotel & Spa - havuz

Bunlara ek olarak da ortak kullanılan kadın ve erkekler için ayrı yüzme havuzu ve kadın-erkek karışık olarak yüzme havuzları da bulunmaktadır. Otelin sağlamış olduğu hizmetlerin çoğunluğu ücretsiz olup Sarayhan Termal Hotel & Spa daha açılışı gerçekleşmeden adını duyurmayı başarmıştır.

Cevap bırakın