Sebur Ninova Termal Hotel

Termal ve sağlık turizmi alanında dünyaca ünlenmiş olan Pamukkale’de hizmet veren Sebur Ninova Termal Hotel, başarılı mimarisi ve yüksek misafir memnuniyet oranıyla dikkat çekmektedir. Pamukkale merkeze 6 km, Denizli merkeze 23 km ve Denizli Çardak Havalimanı’na 76 km mesafede bulunmaktadır.

Sebur Ninova Termal Hotel‘de 2 çeşit restoran bulunmaktadır. A la carte ve kapalı restoran şeklinde hizmet vermektedir. Otel içerisinde alkollü içecek satışı yapılmamaktadır. Diğer otellere göre daha muhafazakar yapıya sahiptir. Açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu şeklinde hizmet veren otelde tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Otel içerisinde bar bulunmaktadır ancak alkollü içki satışı yoktur. Ekstra olarak ücret dahilinde masaj hizmetinden de yararlanmak mümkündür.

Sebur Ninova Termal Hotel

Sebur Ninova Termal Hotel ve Hizmetleri

Oda içerisinde; kablosuz internet, televizyon, duş ve küvet ve her odaya ayrı olarak termal su hizmeti bulunmaktadır. Sebur Ninova Termal Hotel içerisinde ise; oto park, açık ve kapalı havuz, bar ve 2 çeşit restoran bulunmaktadır. Hamam, sauna, televizyon salonu da ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kadın ve erkek termal havuzlar karma şeklinde olup kadınlar için sabah 8 öğlen 12 ve gece 10-12 saatleri belirlenmiştir. 12.00 ve 22.00 saatleri arası da karma şeklinde belirlenmiştir.

Akşam yemeği ve sabah kahvaltısını standart müşteriler için ücretsiz kılan Sebur Ninova Termal Hotel geri kalan tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir.

Sebur Ninova Termal Hotel - hamam

Termal Suyun Önemli Özelliği

Termal suyun birçok hastalığa iyi geldiğini bilmeyen kalmamıştır. Tesiste yapay termalden ziyade orijinal termal su bulunmaktadır. Peki, termal su ne işe yarar?

  • Bel, boyun, kasık fıtıkları,
  • Deri üzerindeki yaralar,
  • Şeker hastalığı,
  • Kapanmayan yaralar,
  • Mide rahatsızlıkları (gastrit, ülser, reflü gibi)
  • Romatizmal hastalıklar ve
  • Varislere iyi gelmektedir.

Termal su sayesinde pek çok insan hastalıklarından kurtulmuş, kurtulamayalar ise bir nebze olsun rahatlamıştır. Özellikle kış mevsiminde ve bahar mevsimlerinde kendine müşterileri çeken kaplıca otelleri adeta bir şifa kaynağı haline gelmiştir.

Cevap bırakın