Sivas Termal Hotel & Spa

Sıcak Çermik mevkisinde bulunan Sivas Termal Hotel & Spa, çam ağaçlarının ortasında mükemmel bir doğal ortam içerisinde yer almaktadır. 2016 yılında kurulan otel, Yıldızeli merkeze 20 km, Sivas merkeze ve havaalanına 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Yarım pansiyon konseptinde hizmet veren otel her türlü ihtiyacını karşılayabilecek özellikte bir oteldir. Otelin odaları lüks ve konforun muhteşem bir uyumuyla tasarlanmış olup yemekleri yöresel lezzetlerden oluşmaktadır.

Sivas Termal Hotel & Spa

Sağlık, huzurlu bir tatili bir arada barındıran tesiste aynı zamanda Sivas’ın Sıcak Çermik Termal Bölgesi yer almaktadır. Buradan otele şifa dağıtan sıcak termal su gelmektedir. Tesiste Türk Hamamı, sauna, tuz mağarası gibi termal ve spa hizmetleri mevcuttur. Otelde açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, termal havuz ve termal aile banyoları bulunmaktadır.

Otelde Termal Aile Banyosu Farkı

Otel bünyesinde 45 adet termal aile banyosu mevcuttur. Bu havuzlar yaklaşık 25 kişiliktir. Birlikte vakit geçirmek isteyen misafirler için özel tasarlanmış ve sunulmuş alanlardır. Sivas Termal Hotel & Spa zengin bir kültüre sahip olan Sivas’ta gelenekler görenekler içerisinde termal su keyfini ve kaplıcalarını tercih edenler için özel bir tesistir. Termal suyu 45 derece civarlarında olup, mineral açısından son derece zengindir. Özellikle kemikler açısından magnezyum içeriği dikkat çekicidir. Kalp damar hastalıkları, cilt hastalıkları, romatizmal hastalıklar açısından alternatif tedavidir.

Sivas Termal Hotel & Spa - havuz

Sivas Termal Hotel & Spa ve Sunduğu Hizmetler

Tesis aynı firmada bir firmanın toplantı talebine de cevap verebilecek nitelikte bir salona sahiptir. Projeksiyondan ses sistemine kadar ihtiyaç duyulabilecek her türlü ekipman mevcuttur. Otelin her tarafından ücretsiz kablosuz internet kullanımı sağlanmaktadır. Tesiste keyifli dakikalar geçirebilmeniz için tenis, basketbol, voleybol ve halı saha gibi çeşitli aktiviteler de bulunmaktadır.

Cevap bırakın