Thermalium Wellnes Park Hotel

Thermalium Wellness Park Hotel Yalova’da yer almaktadır. Yalova şehir merkezine ve havaalanına yakındır. 90 adet odası olup çeşitli lezzet alternatifleri ile restoranları ve termal su barındıran spa merkezi ile misafirlerine hizmet sunmaktadır. Tesiste açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve çeşitli aktiviteleri barındıran bir tatil sepeti söz konusudur. Konsept oda kahvaltı ya da yarım pansiyondur. Odaları son derece dikkat çekici bir şekilde dizayn edilmiştir. Standart odalarından, mini suit odalarına hatta king suitlere kadar talebe göre pek çok oda seçeneği bulunmaktadır. Odalar kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz tasarlanmıştır. Standart bir oda 25 m2 iken king suit 40 m2 kadar genişliktedir. Her tip odada gerekli ihtiyaç noktaları son derece lüks dokunuşlarla misafirlere sunumdadır. Otel bünyesinde engelli odası da mevcuttur.

Thermalium Wellnes Park Hotel

Thermalium Wellnes Park Hotel Olanakları

Thermalium Wellness Park Hotel havuzlarının yanı sıra farklı sıcaklıkları ile ısıtmalı termal havuzu da bulunmaktadır. Kadın ve erkeğe ayrı ayrı tahsis edilen bu havuzların yanı sıra Türk hamamı, tuz odası, sauna ve masaj gibi bölümleri de aktif olup tatilin en güzel haliyle geçmesi için yelpaze çeşitliliği hakimdir.

Thermalium Wellnes Park Hotel - termal havuz

Tesisteki Aktiviteler

Tesiste akşam yemekleri esnasında canlı müzik keyfi yaşatılır. Gündüzleri tenis, basketbol, futbol gibi sportif aktiviteler mevcuttur. Bütün bunların yanı sıra son derece nitelikli bir şekilde davetler, düğünler, toplantı ve seminerler düzenlenebilme kapasitesine sahip toplantı salonları da mevcuttur. Burada tüm teknolojik donanımlar kurulmuştur.

Termal suyunun faydalarına gelince; romatizmal ağrılar ve hastalıkları, kadın hastalıkları, strese bağlı hastalıklar, deri hastalıkları, beslenme hastalıkları, böbrek hastalıkları, mide hastalıkları, kemik ve eklem hastalıkları, ameliyat sonrası yaşanan rahatsızlıklar açısından faydaları mevcuttur. Termal havuzlarda suyun sıcaklığı 35-40 derece aralığında tutulmaktadır. Odalarda termal su hizmeti mevcut değildir.

Cevap bırakın